צרו קשר
ּ

עורך דין משפחה

ההחלטה להתגרש היא אחת ההחלטות המורכבות יותר שמקבלים בני הזוג בחייהם. לאחר שתחינותיהם של בני המשפחה לא עזרו ופגישות עם יועץ זוגי קידמו אך במעט את התהליך, עורך דין משפחה הוא האדם הראשון שבני הזוג רוצים לראות. עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג היא עורכת דין מנוסה העוסקת בתחום המשפחה במשך שנים רבות. זוגות לא מעטים התגרשו במשרדה, מאמרים רבים נכתבו על ידה – ועדיין עו"ד אלבז – גולדנברג מעניקה יחס אישי ורגיש לכל זוג שבא אליה כדי להתחיל פרק ב בחייו.

עורך דין משפחה – חושבים לפני שמתגרשים

היחסים ביניכם התדרדרו לאחרונה? המילה "גירושין" עומדת באוויר? פעמים לא מעטות הליך הגירושין תופס את בני הזוג בלתי מוכנים, בעוד לפניהם נפרשת לשורה ארוכה של דיונים וחלוקות רכוש. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם ההחלטה הבלתי פשוטה בימים הראשונים:

  • לשמור על סודיות – אמנם מדובר בחדשות מרעישות שאתם רוצים לספר לכולם, אך עדיף לחכות מעט. בחרו לכם חבר אחד או שניים וספרו להם על המצב, אך השתדלו לא לדבר על הגירושין מעבר לנדרש. השאלות הבלתי פוסקות של סקרנים שבסך הכול דואגים לכך, עלולות להתגלות כמלחיצות וכבלתי נעימות.
  • לפנות לאיש מקצוע – מרגע קבלת ההחלטה על הגירושין, חשוב לערב עורך דין משפחה בעניין, בייחוד אם אתם מצויים בריב מתמשך עם בן/בת הזוג. אדם המכיר את החוק יכול ללוות אתכם בהליך הבלתי פשוט, כך שבית המשפט יפסוק בסופו של דבר לטובתכם.
  • כוח נפשי – כן, זה לא קל לשמור על קור רוח בתקופה מתוחה כל כך, אבל אתם תזדקקו לכל הכוחות הנפשיים שלכם כדי לעבור את הדיונים הבלתי פוסקים בבתי המשפט ואת שאלותיהם החקרניות של החברים שלכם. בתקופה זו כדאי להיעזר באנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש כדי לצלוח את הגירושין בשלום.

לבחור עורך דין משפחה מומחה

בני זוג המעוניינים להתגרש, פונים לא אחת לעורך דין הראשון שאת שמו הם מקבלים מחבר קרוב, מבלי לבצע בדיקה מקיפה ולוודא כי אכן מדובר באיש מקצוע. אז לפני שאתם מבצעים צעד פזיז נוסף, כדאי לבדוק אם אכן מדובר בעורך דין המתמקד בדיני משפחה ולשאול אותו לגבי ניסיונו בתחום.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ