צרו קשר
ּ

גירושין

גירושין הוא הליך בלתי נעים הרווי במתחים ולחצים, בייחוד כאשר אחד מבני הזוג מעוניין בגירושין והשני – לא. עם זאת, במקרים מסוימים ניתן לצלוח גם תקופה מלחיצה זו בשלום על ידי הגעה לפשרת גירושין בהסכמה וחתימה על הסכם המקובל על שני הצדדים. עו"ד אורנה אלבז גולדנברג מנוסה בתחום הגירושין, כך שאם אתם נמצאים על פרשת דרכים ביחסים ביניכם, תוכלו להיעזר באשת מקצוע העוסקת בענייני משפחה במשך שנים רבות – חברה בוועדת משפחה ובית הדין הרבני בלשכת עורכי הדין, כותבת מאמרים בתחום, מטפלת ומייצגת בלקוחות רבים בתחום הגירושין.

להליכי גירושין, יש בדרך כלל, שתי פנים. מקרה אחד, כאשר בני זוג מבקשים להתגרש אחד מהשני, הם יושבים ומסכמים בינהם את כל העניינים השנויים במחלוקת, מעלים את ההסכמות אליהם, פונים לעורך דין על מנת שזה יכתוב הסכם גירושין, וניגשים לבית הדין הרבני או לבית משפט לענייני משפחה שיאשר את ההסכם, ייתן לו תוקף משפטי ויסדיר בינהם גט.

במקרה האחר, הצדדים אינים מצליחים להידבר בינהם ואחד מהם פותח הליכים משפטיים – בבית משפט לענייני משפחה, או בבית הדין הרבני.

מאחר ומעולם לא עסקתם בפירוקו של תא משפחתי, הרי שאינכם מכירים את כל העניינים הכרוכים בכך, והמתחייבים מכך, ומחובתכם להיוועץ עם עורך דין הבקיא בעניינים אלה, גם אם נראה לכם כי אתם יודעים הכל וכי בן הזוג הגון וגלוי אתכם.

עו"ד דין אורנה אלבז גולדנברג הבקיאה בתחום הגירושין כבר למעלה מעשור, תלווה אתכם בהליך הגירושים במקצועיות, אכפתיות ותסקור בפניכם את זכויותיכם וחובותיכם, תציג את האפשרויות העומדות בפניכם, את עמדת הפסיקה ועמדת השופטים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ