צרו קשר
ּ

כיצד לחפש עורך דין גירושין בחיפה והקריות?

לחפש עורך דין גירושין בחיפה והקריות הוא לא עניין של מה בכך: כדי ללוות את הצדדים ולהגיע להסדר הטוב ביותר עבורם, על עורך הדין להיות בקיא במגוון רחב של תחומים. החל מזיהוי הקונפליקטים בין שני הצדדים ועד גישור הפערים בזהירות ובמקצועיות – כדי לטפל בסוגיות אלו ואחרות לאורך תהליך הגירושין, עליכם לפנות אל עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג. כך, תקבלו ייעוץ וליווי מקצועי שישרת את האינטרסים שלכם היטב.

מי מאתנו לא חולם על הקמת משפחה מאושרת? החל מבחירת בן הזוג המושלם עבורכם ועד הבאתם של ילדים אל העולם – יצירת עוגן משפחתי היא בגדר שאיפה שרבים מאתנו מעוניינים להגשים. עם זאת, שאיפות אלו לא תמיד מתגשמות – ולעיתים קרובות נמצא עצמנו מפרקים את החבילה ומבקשים להתגרש. במקרים אלו, חשוב להתעלות על הכאב ועל חילוקי הדעות ולהגיע להסכמות. כך, תוכלו להתקדם בחייכם במהרה – ועל הצד הטוב ביותר. היכן מתחילים? עם עורך דין המתמחה בנושא זה.

כדי למצוא את עורך הדין המקצועי והמנוסה ביותר, מומלץ להיעזר בנקודות הבאות:

  • המלצות – אין חכם כבעל הניסיון. קרוב משפחה פנה לעו"ד המתמחה בענייני משפחה וגירושין? עמית לעבודה המליץ לכם על עו"ד מקצועי שליווה אותו בעת גירושיו? בהתאם לחוות הדעת של האנשים מסביבתכם הקרובה, תוכלו לפנות אל הכתובת הנכונה – ולהתייעץ עם המומחה.
  • פגישה – בטרם תתחייבו לעורך דין כזה או אחר, מומלץ, ראשית, להיפגש אתו לצורך ייעוץ ולהתרשם ממנו פנים מול פנים. הרי כימיה היא אלמנט חשוב לא רק בין חברים ובני זוג – אלא גם בין עורך דין ולקוח. בהתאם, יהיה עליכם לדון על תהליך העבודה ולהקשיב לפתרונות אותם מציע איש המקצוע שמולכם.

ליווי מקצועי הנוסך בטחון

להכיר בכישלון הנישואין שלכם הוא מצב קשה. עם זאת, וכדי להתחיל בתהליך הגירושין ולסיים אותו באור חיובי, מומלץ לפנות אל המומחית בתחום: עורכת הדין אורנה אלבז – גולדנברג ומשרד עורכי הדין OEG שבבעלותה: אנו מתחייבים לשירות מקצועי על כל הרבדים השונים בתהליך הגירושין, לצד תמיכה שתשרה עליכם בטחון רב.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ