צרו קשר
ּ

משרד עורך דין גירושין בחיפה: להגיע להחלטות הנכונות

פנייה אל משרד עורך דין גירושין בחיפה – OEG, בבעלותה של עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג היא הבחירה הנכונה עבורכם. טיפולי הייעוץ והגישור לא צלחו והחלטתם להתגרש? מעוניינים להגיע להסדרי ראיה הוגנים על הילדים המשותפים? כל זאת ועוד תוכלו לקבל במסגרת שירותי הייעוץ והייצוג המשפטי שמשרד זה מציע. אל תתמהמהו – צרו קשר בהקדם עם צוות המומחים של המשרד.

בעת הליך הגירושין, יהיה על הצדדים להגיע להחלטות בנושאים הבאים:

  • ענייני רכוש – מדובר באחד הנושאים הרגישים והמורכבים ביותר בעת הליך הגירושין. הרי אופן החלוקה ישפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מהצדדים. משום שבמקרים רבים קיים ניגוד אינטרסים בין בני הזוג בעת תהליך הגירושין, ישנם מספר היבטים שיסייעו לכם להגיע לתוצאה הרצויה: ראשית, חלוקת הרכוש נקבעת על פי התאריך בו הצדדים התחתנו – כלומר, האם הם נישאו לפני או אחרי שנכנס לתוקף חוק יחסי ממון בין בני זוג. בהתאם לכך, ניתן יהיה לחלק את הנכסים, הזכויות הפנסיוניות ועוד באופן שמיטיב עם הצדדים.
  • מזונות אישה – בעת הליך הגירושין, נקבעים, בין היתר, החובות של הבעל כלפי אשתו – וזאת, בהתאם לדין תורה. אחת החובות העיקריות מתייחסות להשתתפות במזונותיה של האישה. במילים אחרות, חובתו של הבעל לפרנס את אשתו, גם אם היא מחזיקה במקצוע ויכולה להתפרנס באופן עצמאי. מזונות אלו כוללים הרבה מעבר למזון אותו תאכל האישה, אלא גם קורת גג, אחזת רכב ועוד.
  • מזונות ילדים – המזונות עבור הילדים נקבעים בהתאם להלכה החדשה. מזונות אלו מדורגים בהתאם לגיל של ילד. כלומר, האם הוא מעל גיל 6 או מתחתיו. עם זאת, חשוב לציין כי ההורים המגיעים בעצמם להסכמות בנוגע לגירושין, יוכלו לקבוע את הסכום – ללא כל קשר לחוקים הארכאיים של מדינת ישראל, ובמידה וטובת הילדים נשמרת.

לגבש הסכם גירושין ברוח טובה

אמנם זו לא תמיד המציאות, אך בעת תהליך הגירושין חשוב כי שני הצדדים ישמרו על תקשורת פתוחה ובריאה. כדי לגבש הסכמות במגוון היבטים חשובים, מומלץ לפנות אל עורכת הדין אורנה אלבז – גולדנברג, בעלת משרד עורכי הדין OEG, מנהלת פורום דיני גירושין ומשפחה מטעם Lawguide ובעלת טור קבוע בעיתון לשכת עורכי הדין.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ