צרו קשר
ּ

עורך דין גירושין מומלץ בחיפה

עורך דין גירושין בחיפה יסייע לכם להגיע לאחת ההחלטות החשובות בחייכם: האם להיפרד וכיצד להגיע להסכמות בעת הליך הגירושין? בזכות הייעוץ והסיוע המקצועי של עו"ד אורנה גולדנברג, תוכלו להגיע להסדרים ואף להוציא צווי עיקול או יציאה מהארץ – כאשר אחד מבני הזוג מסרב לשתף פעולה. רוצים לפתוח פרק חדש בחייכם? קודם עלייכם לסיים את הפרק הקודם על הצד הטוב ביותר. בהתאם, פנו בהקדם למשרד עורכת הדין אורנה אלבז – גולדנברג ותזכו לליווי מקצועי, מקיף ותומך.

עורך דין גירושין בחיפה: מידע חשוב

אנו חולמים על זוגיות מאושרת, אך במציאות נאלצים להתמודד עם סכסוכים מול בן או בת הזוג. במצבים כאלו, בהם האופק לא נראה וורוד במיוחד, מתעוררות אצלנו שאלות רבות, כאשר הראשונה בהן היא: האם עלינו להתגרש? בטרם תגיעו להחלטה סופית ומוחלטת, מומלץ לפנות לייעוץ. במהלך מפגשים אלו, תוכלו להבין מהם החובות והזכויות שלכם מהפאן המשפטי שלאחריה, תקבלו החלטה האם יש עתיד למערכת היחסים ביניכם או שמא לא ניתן כבר לשקם אותה. במידה והאפשרות השנייה עומדת על הפרק, נמליץ לכם לבחור במסלול של גירושין בהסכמה. כך, תוכלו למנוע מאבק משפטי ממושך ויקר.

כדי לנסח את הסכם הגירושין כך שיטיב עם שני הצדדים, מומלץ לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום הגירושין. ליווי של איש מקצוע יבטיח כי שני הצדדים יקבלו את מלוא הזכויות וכמובן – ימנע בעתיד אפשרות של סכסוך וכן תגיעו לגירושין בהסכמה. כדי לזכות ביתרון טקטי, מומלץ להיות הצד הראשון הפותח בהליך הגירושין. בהתאם, ובכדי שהיד שלכם תהיה על העליונה בכל הנוגע למרוץ הסמכויות, נמליץ לכם לפנות אל עורך דין לצורך ייעוץ משפטי מוקדם ככל הניתן.

לסייע בעת הסכסוכים הכואבים

תהליך הגירושין מעורר שאלות ותהיות רבות. עם זאת, אתם לא חייבים לעבור אותו לבד. עורכת הדין לענייני משפחה וגירושין אורנה גולדנברג הינה יועצת משפטית בארגון "ויצו" ישראל, מנהלת פורום דיני גירושין ומשפחה, ואף מחזיקה בתפקידים חשובים נוספים. עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג תשמח להעניק לכם ייצוג משפטי מקצועי לצד טיפול אישי ומכיל.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ