צרו קשר
ּ

עורך דין גירושין בקריות

שירותיו של עורך דין גירושין בקריות כוללים את הנושאים הבאים: קביעת משמורת על הילדים ותשלום מזונות, חלוקת רכוש, תביעות רכוש ועוד. הזוגיות התפרקה ואתם זקוקים לייעוץ ולליווי מקצועי לאורך תהליך הגירושין? עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג מתמחה בדיני משפחה בתחומי הנישואין והגירושין, לצד תחומים נוספים כדוגמת ירושות וצוואות ואף דיני מקרקעין. אשמח לעמוד לשירותכם.

לסיים את זה יפה בסיועו של עורך דין גירושין בקריות

אומרים שצריך לדעת ממי להתגרש. אך מי מאתנו בוחר להתחתן מתוך מחשבה על העתיד הרחוק – והאם תחליטו יום אחד להתגרש? עם זאת, המציאות מביאה עמה מצבים מפתיעים ולא פשוטים כלל: בין אם מדובר באלימות במשפחה, בגידות או שמא סיבות אחרות – תהליך הגירושין הוא מורכב וכואב לכל הצדדים, אין בכך צל של ספק. מעוניינים לפתוח תיק ברבנות? ניסחתם עילה לגירושין והיא התקבלה בבית הדין הרבני? כעת, יהיה על שני הצדדים להגיע להסכמה על מספר נושאים:

  1. חלוקת רכוש – לאורך תקופת נישואיהם, הבעל והאישה צברו יחדיו רכוש: החל מדירה, בית או מתנות שניתנו לאחד הצדדים לאורך הזוגיות שלהם ואף גמלה מטעם הביטוח הלאומי. לכן, בעת תהליך הגירושין יהיה על שני הצדדים לחלק את הרכוש שצברו באופן מספק. אמנם לפי הוראות של סעיף 5 לחוק, כל צד זכאי למחציתו של כלל הנכסים. עם זאת, ישנם מקרים יוצאי דופן בהם מתקבלת החלטה על חלוקה – ובאופן לא שווה. חשוב לציין כי הסמכות לאישור חלוקת הרכוש היא בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה.
  2. קביעת משמורת על הילדים – כל בקשה לגירושין היא קשה. עם זאת, כאשר שני הצדדים הם גם הורים לילדים משותפים – מדובר בעניין לא פשוט כלל וכלל. בשל כך, ולעיתים קרובות, שני הצדדים מעלים דעות מנוגדות בנוגע למשמורת על הילדים. חילוקי דעות אלו מתייחסים, בין היתר, לשאלות הבאות: אצל איזה הורה יגורו הילדים? כמה פעמים לאורך השבוע יתראו הילדים עם ההורה השני? לצד שאלות רבות אחרות. כדי ליצור שגרת חיים חדשה ויציבה לכל המעורבים בדבר, חשוב לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום זה.

להגן על זכויות הצדדים

פירוק החבילה היא החלטה כואבת להורים ולידיהם. עם זאת, ניתן לבצע זאת היטב – וללא צורך למשוך את התהליך מעבר לנדרש. מעוניינים להתגרש? גרים באחת מהקריות? אורנה אלבז – גולדנברג הינה עו"ד בעלת ניסיון רב בייצוג הצדדים בעת תהליך הבקשה לגירושין: החל מהסדר המזונות לילדים ולאישה ועד חלוקת הרכוש – משרד עורכי הדין OEG בבעלותה של עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג ישמח לייצג אתכם באופן ההוגן והמקצועי ביותר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ