צרו קשר
ּ

עורך דין גירושין

מחפשים עורך דין גירושין? כדי לסיים פרק זה בחייכם, מומלץ לפנות אל איש מקצוע המתמחה בענייני משפחה. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל אחד מכם יקבל את הרכוש המגיע לו. זקוקים לייעוץ בתחום המשמורת על הילדים? מעוניינת לקבל את המזונות המגיעים לך במסגרת הסדר הגירושין? עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג, חברה בוועדות המשפחה ובית הדין הרבני בלשכת עורכי הדין שבמחוז חיפה, תשמח לסייע לכם לסגור פרק זה ולהתחיל דף חדש בהקדם.

עורך דין גירושין: מה כולל הליך הגירושין?

כאשר בני זוג נכנסים לברית הנישואין וממסדים את אהבתם – הם עושים זאת מתוך אמונה שלמה כי הם יישארו יחדיו לנצח. עם זאת, פנטזיה היא דבר והמציאות היא עניין שונה לחלוטין – הרי בפועל, זוגות נשואים רבים מחליטים להיפרד. תהא הסיבה לגירושין אשר תהא, מדובר בתהליך סבוך ויקר – נפשית וכלכלית. כדי להתכונן היטב לתהליך זה, עליכם לבצע מספר צעדים חשובים. נציין אותם במספר נקודות:

  • האם שני הצדדים מסכימים על תחילת הליך הגירושין? כאשר הבעל והאישה מגיעים יחדיו להסכמה כי הצעד המתבקש הוא פירוק החבילה, עובדה זו מקלה על המשך תהליך העבודה. במילים אחרות, כאשר הגירושין מתבצעים בשיתוף פעולה, אין צורך ממשי להילחם – ובכך להאריך את המאבק המשפטי המעייף גם כך; מאבק המאפיין תהליכי גירושין רבים.
  • השלב הבא בתהליך העבודה כולל את עילת הגירושין: על הבעל והאישה להוכיח כי יש להם סיבה להפסיק את הנישואין. כך, בעת פנייה לבית הדין הרבני, בקשתכם לא תדחה. במקביל, חשוב לציין כי העילה לגירושין תשפיע רבות על נושאים כדוגמת הכתובה, המזונות ועוד.
  • האם הגעתם להסכמות בנוגע לחלוקת הרכוש המשותף והסדר המשמורת על הילדים ותשלום המזונות? כעת, תוכלו לחתום על הסכם הגירושין.

סיוע משפטי – בזכות המומחים

בשל מורכבות התהליך, מומלץ להתייעץ עם עורך דין המתמחה בגירושין. כדי לעבור כל שלב ושלב בהליך זה ולהגיע להסכמות המיטיבות עם כל הצדדים, מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין – OEG, בבעלותה של עורכת הדין המנוסה אורנה אלבז – גולדנברג. עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג מתמחה בייצוג צדדים במסגרת הליך הגירושים בנושאים הבאים: תביעות לבית משפט לענייני משפחה ולבית הרבני בענייני מזונות ילדים ואישה, תביעות רכוש, אלימות במשפחה ועוד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ