צרו קשר
ּ

עורך דין ומגשר גירושין בחיפה

מחפשים את הביטוי: עורך דין ומגשר גירושין בחיפה? מדובר, ללא ספק, בתפקיד משמעותי למדי, תפקיד המסייע לזוגות ליישב סכסוכים ולהגיע להבנות. כלומר, וכדי לגשר על הקונפליקטים בינכם, מומלץ לפנות אל עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג, העובדת גם בתור מגשרת. אשמח ללוות אתכם במסע מורכב זה, לגשר על הדילמות השונות וכמובן – להביא לכדי הסדר גירושין עליו יחתמו שני הצדדים.

עורך דין ומגשר גירושין בחיפה – להגיע יחדיו להחלטות הנכונות

גישור לצורך גירושין הוא מעמד לא פשוט; מעמד אליו מגיעים שני הצדדים לאחר שהם מבינים כי הם אינם מסוגלים להמשיך ולחיות חיים משותפים יחדיו. אל מפגש הגישור יש להגיע כאשר שני הצדדים מסכימים לכך.

לאורך הליך הגישור, בני הזוג נפגשים עם המגשר – בין אם במסגרת פגישות משותפות או בנפרד. תפקידו של המגשר היא, בראש ובראשונה, לאמוד את המחלוקות המהותיות בין הצדדים, להבין את הצרכים של כל אחד מהם וליצור אפיקי תקשורת נעימים ונוחים. כך, בני הזוג יוכלו לפתור את הקונפליקטים ולהגיע להסכמות.

במקרים רבים, המגשר הוא עורך דין בהכשרתו. יש לכך יתרונות משמעותיים: ראשית, ובשל הידע המשפטי שהוא צבר, עוה"ד הפועל כמגשר יתרום מניסיונו הרב בסוגיות שונות לאורך המפגשים: החל מחלוקת הרכוש, הסדרת מזונות הילדים ועוד – אין ספק שאיש מקצוע זה יקדם את תהליך העבודה באופן היצירתי והאיכותי ביותר.

לנהל את הליך הגירושין באופן מכבד

ישנן אופציות שונות להתגרש בישראל, כאשר הדרך המומלצת היא במפגש גישור. בזכות הליווי המקצועי של עורכת הדין והמגשרת אורנה אלבז – גולדנברג, תוכלו לנהל את הסכסוך ביניכם באופן מכבד ונעים – תוך הקשבה מלאה. רק כך, תוכלו להגיע להסכמות מלאות בכל נושא ולהתחיל בדף חדש. מדובר בתוצאה חיובית במיוחד כאשר ישנם ילדים משותפים – הרי אתם משמשים עבורם כמודל לחיקוי. וכאשר הם מביטים בכם מתנהלים בחביבות ובאדיבות אחד כלפי השנייה – הם יאמצו את ההתנהגות שלכם וילמדו מכך.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ