צרו קשר
ּ

עורך דין לענייני משפחה בקריות

עורך דין לענייני משפחה בקריות יגשר על קונפליקטים שונים: בין אם מדובר בקבלת ירושה, הכנת צוואה או פרידה בין בני זוג נשואים או כאלו המוכרים כידועים בציבור – עו"ד אורנה גולדנברג תסייע לכם בתחומים אלו ורבים אחרים. בין אם מדור בגישור, צוואות וירושות, גירושין או דיני משפחה – אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחית בתחום.

עורך דין לענייני משפחה בקריות: מקצוע הדורש ניסיון רב

דיני משפחה הם התמחות משפטית הדורשת חשיבה יצירתית, הבנה מקיפה של חוקי מדינת ישראל וכמובן – יכולת הכלה של הלקוחות המגיעים לייעוץ. זקוקים לסיוע משפטי בענייני משפחה? נציין כעת באילו תחומים על עורך הדין לענייני משפחה להתמקצע:

  • צוואות וירושות – קיבלת ירושה לאחרונה ותוהה אם תיאלץ לשלם עליה מס? הורייך מנסחים צוואה ומחפשים יד מכוונת שתייעץ להם בכך? זקנה ומוות הם היבטים יום-יומיים של החיים; היבטים אליהם עלינו להתכונן היטב. ניתן לפנות לעורך דין המתמחה בדיני משפחה אם ברצונכם לנסח צוואה – ולכתוב אותה בהתאם לכללים, למנות מנהל עיזבון, לממש את עזבונו של הנפטר, להביע התנגדות כלפי צו קיום צוואה ועוד.
  • הסכמי ממון – מתכננים להתחתן בקרוב? מעוניינים לבקש הכרה כידועים בציבור? בטרם תתחילו את דרככם הזוגית המשותפת, מומלץ לנסח את הסכם הממון. משמעותו של הסכם זה היא, בראש ובראשונה, לעגן את ההיבט הפיננסי של הזוגיות באופן מסודר, ואף לעגן היבטים אחרים: החל מהסדר משמורת על הילדים ודרך החינוך שלהם. כך, תוכלו למנוע מבעוד מועד את היווצרותם של קונפליקטים בעתיד במידה ותיפרדו.
  • גירושין – מדובר בתרחיש אימה עבור זוגות צעירים, אך אין ספק שגירושין הם חלק מהיום-יום שלנו. במידה והליך הגישור לא צלח, עומדת בפניכם משימה לא פשוטה: לנסח את הסכם הגירושין כך שכל אחד מהצדדים יהיה מרוצה. החל מחלוקת הרכוש, משמורת על הילדים ועד תשלום מזונות לילדים ולאישה – כדי להגיע החלטות הנכונות, מומלץ לקבל את שירותיו של עורך דין מקצועי.

להקשיב ללקוח – ולהעניק לו את הייצוג המקצועי ביותר

בשל הרגישות הרבה בתחומים אלו, יש לפנות אל עו"ד בעל רקורד מרשים בייצוג לקוחות בבית הדין הרבני ובבית המשפט לדיני משפחה – בהתאם לאופי הסוגיה. בשל כך, מומלץ לפנות אל עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג; עורכת דין המתמחה בדיני משפחה המלווה את הלקוחות תוך מתן שירות מקצועי, אדיב ואישי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ