צרו קשר
ּ

עורך דין לענייני משפחה – לגשר על הפערים

עורך דין לענייני משפחה מתמחה במגוון נושאים: החל מהסכמי שלום בית, תביעת אבהות, הסדרי ראייה של הילדים המשותפים ועד יצירת הסכם לחיים משותפים – עורכת דין אורנה אלבז – גולדנברג, בעלת משרד עורכי הדין OEG, תלווה אתכם בצמתים המכריעים בחייכם. על ידי מתן פתרונות גישור וניסוח הסכמים, תוכלו להמשיך אל הפרק הבא בחייכם – ללא דאגה או חרטה.

מאחורי כל תמונה משפחתית מושלמת, עומדת האמת העירומה: החיים הם מורכבים וכך גם בני האדם. לכאן, נכנס עורך דין המתמחה בענייני משפחה. התגרשתם לאחרונה ומעוניינים ליצור הסדרי ראייה עם ילדיכם? מעוניינים לחלק את הרכוש המשותף אך ניצבים מולכם קונפליקטים רבים? במצבים כאלו, נדמה שאין אופק – וכי נקלעתם לסכסוך מתמשך ונצחי.

בשלב קריטי זה נכנס המגשר – כאשר העדיפות היא למגשר העובד גם כעורך דין בתחום הגירושין. גישור הוא אחת הדרכים המומלצות ליישוב קונפליקטים בין בני זוג נשואים המעוניינים להיפרד. שני הצדדים מסכימים לקחת חלק בהליך זה? לאחר חתימתם של כל המעורבים בדבר על הסכם פתיחת הליך גישור, ניתן להתחיל במסע עצמו.

בסיומו המוצלח של סבב הפגישות, יגיעו ההסכמים בין בני הזוג – כאשר המגשר מסייע להם להגיע אל הפתרונות הרלוונטיים עבורם. כדי להפיק את המיטב ממפגשי הגישור, חשוב שהאווירה בין כל הגורמים המעורבים תהיה חיובית, מכבדת ונעימה. משום שבמקרים מסוימים לא כך המצב, תפקידו של המגשר הוא כשמו כן הוא – לגשר. בהתאם, ובשל רגישות המעמד, מגשר שהוא גם עורך דין גירושין יבין את הדקויות השונות בהליך זה.

חשיבותו של מגשר מקצועי

מדוע חשוב שהמגשר יחזיק גם בכובע נוסף – כעורך דין בתחום הגירושין? ראשית, משום שהוא מחזיק ביידע המשפטי הנדרש לכך. בנוסף, הוא יכול להעניק מניסיונו האישי כעורך דין בתחום הגירושין; ניסיון המתבסס על עבודה עם משפחות וזוגות רבים. בשל כך, הוא יידע לפתור את שלל הבעיות העולות בעת תהליך הגישור – המורכב גם כך.

להגיע להסכמות לאורך תהליך הגירושין הוא מורכב למדי – בכך אין כל ספק. כדי לפעול ביעילות ובהבנה, מומלץ לפנות אל עורכת הדין אורנה גולדנברג, עו"ד בעלת ניסיון רב בתחום ענייני המשפחה השונים וכמובן – בייצוג הצדדים בעת הליכי גירושין. אשמח לעמוד לרשותכם, להקשיב לבקשותיכם ולסייע לכם להגיע להסכם המתאים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ