צרו קשר
ּ

עורך דין לענייני משפחה

זקוקים לסיוע בגירושין? מעוניינים בסיוע הקשור בענייני עיזבון וירושה? אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין לענייני משפחה. דיני משפחה הם שם כולל לתחום משפטי מקצועי רחב וענף הכולל סוגיות משפחתיות רבות ומורכבות. עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג מתמחה בדיני משפחה בתחומים השונים ומעניקה שירות מקצועי, אדיב ומסור ללקוחותיה הזוכים לייצוג המשפטי המוצלח ביותר.

עורך דין לענייני משפחה – על הסוגיות המשפחתיות השונות

כל עורך דין לענייני משפחה מתמחה בטיפול בדיני משפחה אחדים. להלן מספר נושאים שעורך הדין עשוי להתמחות בהם:

  • הסכמי ממון – מדובר בחוזה מסודר המעוגן בחוק הנחתם בין שני בני הזוג טרום הנישואין. החוזה מסדיר נושאים עתידיים העלולים לעלות על הפרק בעת פרידה. הנושא העיקרי המוסדר הוא הנושא הכלכלי הכולל חלוקת נכסים ורכוש משותף בין בני הזוג במקרה של פרידה ונושאים הקשורים לחייהם המשותפים, כגון תשלומי מזונות והסכמות בהקשר לילדים. הסכם הממון מאפשר להימנע ממחלוקת משפטית ענפה בעתיד ולתרום בהווה לקשר זוגי המבוסס על אמון ואהבה ללא חשש מאינטרס כלכלי.
  • הכרה כידועים בציבור – מדובר במעמד חוקי של בני זוג המקיימים חיי משפחה ומשק בית משותף ללא שנשאו זה לזה. מציאות החיים המודרניים בישראל אינה מאפשרת לזוגות רבים שאינם עומדים בקריטריונים של המדינה להינשא לצד זוגות רבים שיכולים להינשא, אך לא מעוניינים בכך. המעמד החוקי – ידועים בציבור יאפשר לבני הזוג ליהנות מזכויותיהם של זוג נשוי וגם מנטל החובות של הנישואין.
  • גירושין – עו"ד ייצג את אחד מבני הזוג בתביעת הגירושין בבית המשפט או בבית הדין לצורך השגת הגט. נושא הגירושין כולל גם גישור לגירושין שבו בני הזוג יכולים לפתור את המחלוקות ולהגיע להסכם גירושין בדרך של שלום שבו הם יוכלו להגיע להסכמה משותפת על סוגיות מורכבות.

איך בוחרים עו"ד לענייני משפחה?

חשוב לבחור בעורך דין עם ניסיון רב בייצוג בבית הדין הרבני ובבית המשפט לדיני משפחה בהתאם לסוגיה המשפחתית לה אתם זקוקים. חשוב לבחור בעו"ד עם כישורי אנוש טובים שיבין את הצרכים שלכם ואת מצוקתכם ויוכל להתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר כדי שהאינטרסים שלכם יישמרו וייענו וייצג אתכם כראוי בבתי הדין והמשפט.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ