צרו קשר
ּ

עורכת דין גירושין בחיפה: להגיע להסדר רכוש הוגן

אורנה גולדנברג, עורכת דין גירושין בחיפה, תסייע לכם לפתוח דף בחייכם – תוך מענה על שלל הדרישות והאינטרסים שלכם: החל מהסדרי המזונות לילדים ולאישה, קביעת הסדרי המשמורת, תביעת הרכוש ועוד – עו"ד אורנה אלבז – גולדנברג וצוות משרד עורכי הדין OEG שבבעלותה ישמחו לייצג אתכם בעת תהליך הגירושין שלכם, כמו גם להעניק לכם טיפול אישי ותומך.

פרידה של בני זוג נשואים נושאת השלכות רבות – נפשיות וכלכליות כאחד. בין אם מדובר בחלוקת הרכוש המשותף ובין אם מדובר בהסדרי המשמורת על הילדים, יהיה עליכם לדון בכך ולהגיע להחלטות שקולות שיטיבו עם שניכם. בשל כך, מומלץ לפנות אל עורכת דין מקצועית ומנוסה אשר תלווה אתכם בכל היבט של תהליך מורכב זה. כאשר אתם מחפשים עו"ד המתמחה בעולם הגירושין, עליו להחזיק בניסיון רב בנושאים הבאים: החל מגישור בעת סכסוכי גירושין, הסדרת מזונות לילדים המשותפים ועוד.

אחד מהתחומים הרבים בו עו"ד גירושין צריך להתמחות כולל את הסדרת מעמדם של ידועים בציבור כאשר הם מבקשים להיפרד. בני זוג המבקשים מעמד של ידועים בציבור, בין אם הם חסרי דת, זוגות מעורבים בהיבט הדתי, זוגות חד-מיניים ועוד, זכאים לקבל זכויות וגם חובות של זוגות נשואים – גם כאשר אין ביכולתם להתחתן לפי חוקי המדינה. מה קורה כאשר בני זוג המוכרים כידועים בציבור מחליטים להיפרד? מדובר במצב מורכב, משום שלא מתקיימת חלוקה אוטומטית של הרכוש המשותף שלהם.

אתם מוכרים בארץ כידועים בציבור ומעוניינים להפריד כוחות? יהיה עליכם לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • הנכם מוגדרים כידועים בציבור המנהלים משק בית משותף? על אחד הצדדים להוכיח לבית המשפט את כוונתם של שני הצדדים להתחלק ברכוש לאורך הזוגיות שלהם, כאשר הצד המשיב ייאלץ להוכיח כי לא הייתה כוונה כזו.
  • הנכם מוגדרים כידועים בציבור מטעמים אידיאולוגיים? מצב זה מעיד על רצונותיו של הזוג לשמור על מרחב פרטי – בהיבט הרגשי והקניין. בהתאם, כדי להוכיח שאכן צברתם יחדיו רכוש מתוך כוונה ומאמץ משותף לנהל חיי משפחה סדירים, יהיה עליכם להביא ראיות נוספות לשם קידום תהליך הפרידה.

ללוות את הפרידה ברגישות

בין אם אתם זוג נשוי המבקש להתגרש ובין אם אתם מוכרים כידועים בציבור המתכננים להיפרד, מומלץ לפנות אל עורכת הדין אורנה אלבז – גולדנברג; עו"ד המייצגת את לקוחותיה בעת הליך הגירושין והפרידה במומחיות, הבנה ורגישות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ